
Самокат трюковий Explore Drum NEO DECK 2*110мм
- В наличии 2 ед.
- Код: 99955329
4 260 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий трюковий самокат Explore Drum NEO DECK
- Висота керма фіксована 89 см.
- Діаметр коліс - 110 мм.
- Матеріал коліс - поліуретан/алюміній
- Жорсткість коліс - 82А.
- Підшипники - АВЕС 7
- Рекомендований вік - від 8 років.
- Максимальне навантаження на самокат - до 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Высота рулевой стойки | 89 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 4 260 ₴

