влевовправо

Самокат трюковий Explore Scat Chic NEW 2*120 мм Фіолетовий
- В наличии 2 ед.
- Код: AS120784-ф
6 270 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат Explore Scat Chic NEW для трюків, прижків та екстримального катання.
Класний самокат для екстримального катання, кермо можна провертати на 360 градусів. На ньому можут робити різноманітні трюки райдери від 8 років. Надійна конструкція самоката витримає усі навантаження.
Рекомендований ріст: 150-175 см
Кермо: Т-подібне, без посилення
Висота керма: : 87 см
Розмір керма : 62*59 см
Компресія: HIC
Підшипники: не інтегровані
Хомут (затискач): 3х болтовий, класичний
Дека: алюмінієвий сплав 6061 Military Grade, загартування Т6
Розмір деки (довжина/ширина): 50*12 см
Колеса: 120 мм, алюмінієвий сердечник
Поліуретан жорсткість 88А
Підшипники: ABEC 9
Гальмо: флекс
Вага: 4,2 кг
Максимальне навантаження на самокат: 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.2 кг |
| Высота рулевой стойки | 87 см |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 6 270 ₴


