
Самокат трюковий Explore Pescara HD II 110мм Синій
- В наличии 3 ед.
- Код: 9952752-с
4 158 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат Explore Pescara HD II колеса 110мм (алюміній). Art 99952752
Трюкацький самокат ідеальний для дітей віком від 8 років.
- Система компресії HIC.
- Висота керма фіксована 88 см
- Ширина керма: 55 см
- Діаметр коліс - 110 мм.
- Матеріал коліс - Колеса PU, алюмінієва серцевина
- Жорсткість коліс - 82А.
- Підшипники - АВЕС 9.
- Максимальні навантаження на самокат - до 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 4 кг |
| Высота рулевой стойки | 88 см |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Синий |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 4 158 ₴

