влевовправо

Самокат трюковий Explore Booger 300HD 110мм 99954035 Золотистий
- Нет в наличии
- Код: 99954035-з
5 676 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат для виконання різноманітних трюків та прижків Explore Booger 300H.
Зручне кермо і 110-мм колісні диски забезпечують продуктивність, керованість і комфорт для екстримала. Як і в усіх трюкових самокатах, такого типу кермо повертається на 360 градусів. Високоточні підшипники Abec-9 дозволяють легко набирати швидкість. На скутер встановлена система компресії HIC.
- Дека: 50*12 см
- Висота керма 95 см
- Тип гальма флекс
- Компресія HIC
- Колеса: 110 мм
- Матеріал коліс - поліуретан PU/алюмінієвий корпус.
- Жорсткість коліс 82А
- Підшипники ABEC-9
- Рекомендований вік - від 8 років.
- Максимальне навантаження на самокат - до 100 кг.
- Вага : 4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота рулевой стойки | 95 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 5 676 ₴


