
Самокат трюковий Maraton War Prime 2х110мм
- Готово к отправке
- Код: War Prime
3 900 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат для трюків Maraton War Prime
- Стиль катання: стріт / парковий - переваги: маневреність і швидкість.
- Дека: Матеріал: сталь, Довжина: 500 мм, Ширина: 110 мм.
- Кермо: Т-подібний
- Рульова система HIC (Hidden Internal Compression)
- Кермо Y-подібне
- Висота самокату 86 см
- Висота керма 61 см
- Ширина керма 54.5 см
- PEG На передньому та задньому колесі (2 шт)
- Діам. коліс (мм): Переднє х Заднє 110 × 110
- Колеса Алюміній
- Підшипники ABEC 9 Chrome
- Ширина маточини колеса 24 мм.
- Матеріал деки Алюміній
- Довжина деки 500 мм.
- Ширина деки 110 мм.
- Макс.навантаження (кг) 150 кг
- Матеріал кермової стійки Хромолева сталь (CrMo)
- Хомут Алюмінієвий 4 болти
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maraton |
| Высота рулевой стойки | 86 см |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Рисунки и надписи | С надписями |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 3 900 ₴

