влевовправо

Велошина 29x2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ray Perf TwinSkin TLR B/B HS489 Addix 67EPI TIR-32-09 11601111
- Готово к отправке
- Код: TIR-32-09
2 109 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Racing Ray Perf ідеальна для крос-кантрі. Має чіпкий компаунд Addix SpeedGrip що робить цю шину просто неймовірною зброєю на бездорожній трасі.
Для найкращих показників швидкості та зчеплення рекомендується використовувати у парі з покришкою Schwalbe RACING RALPH для заднього колеса.
- Лінійка Performance Відмінна якість для інтенсивного використання. Найкраще поєнання ціни і якості
- Tubeless Ready Performance TL Ready. Безкамерні покришки серії Performance мають надзвичайно міцний корд з посиленням боковин
- TL-Ready - безкамерна технології для версій Performance. Надзвичайно міцний корд з посиленими гумою боковими стінками
- Компаунд: Addix Performance Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution
| Тип покришки: | Безкамерна TLR |
| Розмір: | 29"x2.25" |
| ETRTO: | 57-622 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (folding) |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 120 кг |
| Протектор: | HS489 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 735 г |
- Заводський номер: (11601111) Art TIR-32-09

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 735 г |
| Материал | Кевлар |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
- Цена: 2 109 ₴


