
Самокат трюковий Explore Booger Delux HD 110мм
- Готово к отправке
- Код: AS120847
5 880 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат для виконання різноманітних трюків та прижків Explore BOGGER DELUX HD
- Зріст: 150-175 см
- Кермо: T-подібний
- Матеріал керма: алюміній, 64х57см
- Висота керма від землі: 88 см
- Висота керма від деки: 81 см
- Компресія: IHC
- Дека: алюмінієвий сплав 6061 Military Grade, загартування Т6
- Розмір деки: 50*12 см
- Колеса: 120 мм, алюмінієвий сердечник, пега в комплекті
- Поліуретан жорсткість 88А
- Підшипники: ABEC 9
- Пеги: у комплекті
- Вага 4кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота рулевой стойки | 88 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 5 880 ₴

