
Велошина 28x1.60 (42-622) Schwalbe Smart Sam Plus Perf DD GG B/B-SK+RT HS624 ADDIX 67EPI TIR-70-11 Art 11159557
- Готово к отправке
- Код: 11159557
2 004 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велошина Schwalbe SMART SAM Plus.
- Лінійка Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- Double Defense GreenGuard - комбінований захист від проколів безпосепедньо під протектором шар GreenGuard та на боковинах - SnakeSkin
- Компаунд: Addix Performance. Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution
- Боковини SnakeSkin - технологія захищає борти покришки від порізів та проколів, роблячи її ще міцнішою та надійнішою
- E-Bike Ready 25. Для стандартних велосипедів з електротягою до 25 км/год не існує необхідності у вискористанні спеціальних сертифікованих покришок. Однак навіть ці байки мають середню швидкість та навантаження значно більші за звичайні велосипеди, тому рекомендовано використовувати покришки з позначкою "E-Bike Ready 25"
- Призначення: для активних щоденних поїздок і складних трас.
| Розміри: | 28"x1.60" |
| ETRTO: | 42-622 |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 85 PSI (6 Bar) |
| Максимальне навантаження: | 110 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS624 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний із світловідбиваючою смугою |
| Вага: | 720 г |
- Заводський номер: (TIR-70-11) Art 11159557

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 720 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 1.6 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 004 ₴

