
Самокат трюковий Explore Hard DELUXE 110мм Помаранчевий
- В наличии 3 ед.
- Код: 99952751-п
4 080 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат трюковий Explore Hard DELUXE.
- Висота керма фіксована 84 см.
- Ширина керма: 57 см
- HIC компресія.
- Діаметр коліс - 110 мм.
- Матеріал коліс - поліуретан PU/алюмінієвий корпус.
- Жорсткість коліс - 82А.
- Підшипники - АВЕС 9.
- Платформа алюмінієва - 50*10 см
- Рекомендований вік - від 7 років.
- Максимальні навантаження на самокат - до 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота рулевой стойки | 84 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 4 080 ₴

