
Самокат трюковий Explore Pescara FV II Favor 110мм AS1206455
- Готово к отправке
- Код: AS1206455
3 468 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат Explore Pescara Favor колеса 110мм (пластик).
Трюкацький самокат ідеальний для дітей віком від 8 років.
- Система компресії HIC.
- Висота керма фіксована 83 см
- Ширина керма: 53 см
- Діаметр коліс - 110 мм.
- Матеріал коліс - поліуретан PU
- Жорсткість коліс - 82А.
- Підшипники - АВЕС 9.
- Максимальні навантаження на самокат - до 100 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Вес | 3 кг |
| Высота рулевой стойки | 83 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 3 468 ₴

