влевовправо

Самокат трюковий Explore Crocco DELUXE NEW 2*110мм Art 99954798
- Готово к отправке
- Код: 99954798-з
4 854 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат Explore Crocco DELUXE NEW 2*110мм Art 99954798
- Кермо: Матеріал: Сталь.
- Ширина руля 47 см. Висота від землі 82см
- Рама: алюмінієва 6061 Т6.
- Кермо обертається на 360 градусів.
- Хомут на 3 гвинта.
- Тип компресії: HIC
- Діаметр коліс - 110 мм.
- Жорсткість коліс - 82А.
- Підшипники - АВЕС 9.
- Клиренс – 45 мм
- Платформа - алюмінієва, 50*11 см.
- Рекомендований вік - від 6 років.
- Максимальне навантаження на самокат - до 100 кг.
- Вага : 3.2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Explore |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота рулевой стойки | 82 см |
| Возрастная группа | Детская |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Конструкция | Цельная |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
- Цена: 4 854 ₴



