влевовправо

Велосипед Kinetic Vesta 27.5" рама 17" червоний 2022 22-135
- Готово к отправке
- Код: 99953059
15 900 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий велосипед Kinetic Vesta оновлений дизайн 2022 року. Жіночий гірський велосипед ідеальний вибір на кожен день
- Розмір колеса: 27,5"
- Рама ростовка: 17 - 160-170 см
- Рама: Алюм Hydroforming. Внутрішня проводка тросів
- Рама: 27.5 "6061 AL. 15 "17" Hydroforming.
- Вилка: Uding D3 27.5 "хід 100mm. AL.
- Винос: YC-C410 Ø28.6 * 31.8 90E 7 ° H41mm. AL.
- Кермо: Fufeng FF-198B Ø 22.2 * 31.8. L-700mm. 6 ° AL.
- Сідло: Fushan 6987
- Підсідельний Штир: YC B-509 - Ø 31.6 мм; L-400 мм. AL.
- Гальма: WZ DB-p1614F / 1816R disk. механічний AL.
- Ротор: WZ 160/160 6 bolt
- Каретка: NECO B-910 68-118mm.
- Шатуни: Prowheel MPE-301 42/32 / 22,170 mm.
- Педалі: FEIMIN F836
- Ланцюг: KMC Z7
- Втулки: WZ -A208F / A208R DISC, 14G * 32H AL.
- Обода: MН20 - 27.5 "* 1.5 * 14G * 32H H20mm. Double AL.
- Спиці: SLE 14G
- Покришки: CST C1820 27.5 "* 2.1 30TPІ
- Пер. Перемикач: Shimano FD-TY300 TOURNEY TY TOP SWING Front Derailleur (Clamp Band Mount) 3 × 7-speed
- Зад. Перемикач: Shimano TY-M300 D
- Манетки: ST-EF500-L ST-EF500-R - 3 × 7 monoblock
- Трешетка: Shimano TOURNEY MF-TZ500-7 14-28T
- Додатково: HD Rear Kickstand


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Пол | Женский |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 17" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Красный |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Год выпуска | 2022 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 80 см |
- Цена: 15 900 ₴





