влевовправо

Велосипедна фара OnRide Spark 20 300Лм 5000 мАг usb 31610377
- Готово к отправке
- Код: 31610377
1 536 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипедна фара ONRIDE Spark 20
| Джерело світла: | 2 x Світлодіоди 5050 10W |
| Світловий потік: | 300 Люмен |
| Елементи живлення: | Вбудований Li-Pol акумулятор (5000 mAh) |
| Кріплення: | Силіконовий хомут O-Ring 22-32 мм |
| Вага: | 149 г |
- Тривалість роботи у макс.режимі: 7 год
- Тривалість роботи у мін.режимі: 14 год
- Тип зарядки: USB
- Захист від вологи IP64
- Матеріал корпусу: пластик
- Режими: 3 варіанти постійного світіння та 3 варіанти блимання
- Корпус відповідає стандарту захисту від вологи IP64
- Батарея заряджається від USB (дріт в комплекті)
- Один світлодіод встановлений під спеціальною оптичною лінзою, що забезпечує зручну засвітку перед велосипедом
- Монтаж не потребує інструментів, завдяки використанню силіконового хомута

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Крепление фонаря | На руль |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Режимы работы фонаря | Минимальный, Средний, Мигающий, Максимальный |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедного фонаря | Фара |
- Цена: 1 536 ₴


