
Педалі дитячі Ardis FP-650 Feimin 9/16" пластик чорний
- Готово к отправке
- Код: FP-650
180 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі на дитячий велосипед Ardis FP-650 Feimin 9/16
Матеріал: пластик
Широка платформа для дитячих велосипедів
кулькові підшипники
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardis |
| Вид педали | Платформенная |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Продаются парой |
| Назначение | MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Характеристики педали | |
| Педали | Платформенные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Дитячі |
- Цена: 180 ₴/пара

