
Велосипед Kinetic Storm 29" рама-22" бірюзовий 2023
- Нет в наличии
- Код: 23-127
18 679,20 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хороший велосипед для міста Kinetic Storm 29 дюймові колеса забезпечить чудовий накат.
- Рама ростовка: 22" 190-205 см.
- Рік випуску 2023
- Рама Алюміній 6061, формовані труби, рульова 1.1/8", дропаути 135мм
- Вилка Uding D3 хід 100мм, алюмінієва, пружинно-еластомірна
- Шатуни Prowheel, алюміній/сталь, довжина шатуна 170мм, 24-34-42T
- Перемикачі Shimano Tourney FD-TY300
- Ручки Перемикання Shimano ST-EF500, 3/7 швидкостей
- Гальма WinZip, дискові механічні, ротор 160 мм
- Обода MH MC18, алюмінієві, подвійні, 32сп
- Покришки Kenda 29×2.1”
- Втулки WZ, алюміній, дискові гальма, 32сп
- Спиці SLE, сталеві, чорні
- Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68x118мм
- Педалі Пластикова платформа
- Сідло Kinetic
- Підсідельний Штир Алюміній, ∅27.2, довжина 400мм
- Винос Алюміній, ∅31.8, підйом 7°, довжина 90мм
- Кермо ∅31.8, ширина 700мм
- Ланцюг KMC Z7
- Касета Shimano HG-200, 7 швидкостей, 12-32T
- Додатково Підніжка

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 22" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Бирюзовый |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вес | 14.4 кг |
| Максимальный вес | 100 кг |
| Год выпуска | 2023 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Подножка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 83 см |
- Цена: 18 679,20 ₴

