
Велосипед Kinetic Storm 29" рама 22" сірий 2022 22-219
- Готово к отправке
- Код: 22-219
15 600 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Kinetic Storm оновлена комплектація 2022 року.
- Рама ростовка: 22" від 195 см.
- Комплектація 2022 року
- Рама: Алюміній 6061 Hydroforming.
- Вилка: Uding D3 29′′, 80мм.
- Винос: YL-124 31.8. ∅10°, 90мм.
- Кермо: YL-004 31.8х700мм.
- Сідло: Vader VD1134M-01
- Підсідельний Штир: JSH-327 27,2×350 мм. AL.
- Гальма: WINZIP, дискові механічні
- Ротор: WZ 160/160 6 bolt
- Каретка: NECO B-910 68-118мм.
- Шатуни: Prowheel AC49 42/34/24, 170 мм. AL.
- Педалі: HF-883
- Ланцюг: KMC Z7
- Втулки: WZ-A208 disc, 32H, AL.
- Обода: ZLA-035X2, 29”, 32H, алюмінієві, подвійні.
- Покришки: CST C1820 29×2.1”, 30TPI
- Пер. Перемикач: Shimano FD-TZ500 3 × 7-speed
- Зад. Перемикач: Shimano TY-M300
- Манетки:ST-EF500. 3×7 моноблок
- Трешетка: Shimano TOURNEY, MF-TZ500-7, 14-28T
- Додатково: Регульована підніжка.
Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KINETIC |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Размер рамы | 22" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Серый |
| Конструкция вилки | Пружинно-масляная |
| Ход вилки | 100 мм |
| Вес | 14.4 кг |
| Максимальный вес | 100 кг |
| Рост велосипедиста | 195-205 |
| Год выпуска | 2022 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Переключение скоростей | Ручное |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Нет |
| Багажник | Нет |
| Подножка | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 80 см |
- Цена: 15 600 ₴

