влевовправо

Втулка задня Novatec D472T-SBT 36Н під диск 6-болтів 8/9/10/ швид промпідшипник
- Готово к отправке
- Код: D472TSBT-36Н
1 722 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задня втулка Novatec D-472T-SBT сумісна з 8/9/10 швидкісною касетою. Шайба, що входить в комплект, дозволяє використовувати касети Shimano 10/9/8 і SRAM 10/9.
Втулка NT-D472TSBT є перевіреною серед MTB. Призначена для роботи з дисковими гальмами, кріпиться на 6 болтах. Можна використовувати на більшості типів велосипедів, включаючи велосипеди для гірського кросу або трекінгові велосипеди.
Завдяки цьому втулка котиться дуже легко, і в той же час дуже жорстка.
- Кількість отворів для спиць: 36
- Модель: NT-D472TSBT
- Адаптована до касет: 8, 9, 10 швидкостей
- Має два герметичні підшипники, захищені контактними ущільненнями.
- Корпус втулки з алюмінію
- Вісь із сталі Cro-mo розміром 10х145 мм.
- Монтажна ширина: 135 мм
- Кріплення Ексцентрик
- Кріплення ротора 6 болтів
- Колір чорний.
| Посадкові розмір: | 10 x 135 мм |
| Отвори під спиці калібру: | 14G |
| Діаметр круга отворів (P.C.D.): | 58 мм |
| Відстань між фланцями: | 57.7 мм |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Novatec |
| Цвет | Черный |
| Крепление | Эксцентрик |
| Крепление ротора | 6 болтов |
| Количество спиц | 36 |
| Материал корпуса | Сталь, Алюминий |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с тормозами | С дисковыми |
| Совместимость скоростей | 8/9/10 |
| Тип | Задняя |
| Ось | |
| Длина оси | 135 мм |
| Диаметр оси | 10 мм |
| Материал оси | Хромомолибденовая сталь |
| Подшипники | |
| Количество подшипников | 2 |
| Подшипник | Картриджный |
- Цена: 1 722 ₴


