
Педалі FireEye Hot Candy зелений (FE_HC_GN) Art 99952368
- Готово к отправке
- Код: 99952368
2 820 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Педалі FireEye Skittles мають простий дизайн.
Виготовлені з високоміцного пластикового композиту. Одна з найуспішніших та популярних педалей.
- Модель: Hot Candy
- Застосування: DownHill, Dirt Jumping, Trail, FreeRide, All-Mountain
- Корпус: композитний термопластичний Nylon fiber
- Вісь: Cr-Mo 4130
- Підшипник: промисловий підшипник.
- Шипи: Змінні
- Довжина: 105 мм
Ширина: 110 мм
Товщина: 25 мм - Вага: 354 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FireEye |
| Вес | 363 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Съемные шипы, Широкая платформа, Продаются парой |
| Назначение | MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Хром-молибден |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 2 820 ₴/пара

