Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cinema CK якісні педалі зі зручною увігнутою конструкцією платформи, з 12 формованими шипами.
- Модель: CN4550RED
- Матеріал: пластик Nylon fiber
- Широка платформа для BMX
- 9/16"
- 12 круглих шипів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cinema |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 340 |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Продаются парой, Широкая платформа |
| Ось | Хром-молибден |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
| Тип | Педали |
| Цвет | Красный |
- Цена: 735 ₴/пара


