Описание
Характеристики
Информация для заказа
FEDERAL Plastic Pedal Command - міцні педалі для суворих райдерів. Платформа у них широка, так що ловити "віпи" буде легше. Товщина платформи викликає впевненість - знищити педалі буде вкрай важко,
- Модель: Command PEFE002-BK1-916
- Матеріал: Пластик - популярний матеріал для BMX педалей. Стирається швидше металу, але важить менше і дешевше. При цьому на пластикових педалях зручніше ковзати по гранях і перилам.
- Параметри: 105х100х28 мм
- Шаріковий підшипник
- 16 круглих шипів з кожної сторони
- Ось хромомолібденовая, загартована. Самий міцний матеріал, що пройшов термообробку робить вісь дуже міцною.
- Вага: 390 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Federal |
| Вес | 390 г |
| Вид педали | Платформенная |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Продаются парой, Широкая платформа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Хром-молибден |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 960 ₴



