
Корзина на кермо пластикова Green Cycle GCB-03-11 коричнева Art BSK-87-78
- Готово к отправке
- Код: BSK-87-78
300 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корзина дитяча на руль пластикова Green Cycle GCB-03-11 BSK-87-78
Велокорзина це яскравий аксесуар для дитячого велосипеда, який просто необхідний для дівчаток
Кошик дуже зручний, модний і місткий з легкістю вміщає і ляльку, і посудку....
- Максимальне завантаження до 2 кг.
- 27х19х16
- Колір: коричнева.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 19 см |
| Крепление багажника | Переднее |
| Крепление корзины | На руль |
| Максимальная нагрузка | 2 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип багажника | Корзина |
| Ширина | 27 см |
- Цена: 300 ₴

