Описание
Характеристики
Информация для заказа
БМХ педали KENCH USA нейлон-пластик із литими шипами.
- Модель: KH-PD-03-ORG
- Матеріал: Нейлон - популярний матеріал для BMX педалей.
- Параметри: 100х100х10 мм
- Шаріковий підшипник
- 10 круглих шипів з кожної сторони
- Ось хромомолібденовая, загартована. Самий міцний матеріал, що пройшов термообробку робить вісь дуже міцною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kench |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вид педали | Платформенная |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Педали |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики педали | |
| Ось | Хром-молибден |
| Педали | Платформенные |
| Подшипник | Насыпной |
- Цена: 640 ₴/пара


