
Гріпси Kench XL KH-GP-04 220мм BMX синій
- Нет в наличии
- Код: KH-GP-04-BLU
350 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Грипси для бмх велосипедів KENCH XL KH-GP-04
- ручки для БМХ велосипедів довжиною 220 мм.
- Класичний грибовидний стиль з ребристою поверхнею.
- Нейлонові баренди з логотипом в комплекті.
- Колір: синій
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kench |
| Страна производитель | Тайвань |
| Вес | 177 г |
| Материал | Резина |
| Особенности | Продаются парой |
| Тип | Грипсы |
| Цвет | Синий |
| Грипсы | |
| Внутренний диаметр | 22.2 мм |
| Крепление | Посадка внатяг |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 30 мм |
| Длина | 220 см |
- Цена: 350 ₴/пара

