Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат електричний KuKirin G2 .
- Діапазон гальмування: 4-10 м
- Матеріал рами: сталь та алюмінієвий сплав
- Висота шасі: 175 мм
- Водонепроникність: IP54
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Час зарядки: 8-9 годин
- Зарядка: вхідна напруга 100-240 В, струм 3 А; вихідна напруга 54,6 В, струм 2 А
| Номінальна потужність: | 800 W |
| Батарея: | літієва, 15 Аh |
| Максимальна швидкість : | до 50 км/год |
| Швидкість: | три режими — 25 км/год, 35 км/год, 55 км/год |
| Максимальний запас ходу: | до 55 км |
| Діаметр коліс: | 10" пневматичні |
| Кут підйому : | до 20 градусів |
- Габарити: 1258×660×1260 мм
- Габарити у складеному вигляді: 1258×660×540 мм
- Вага: 26 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KuKirin |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 10 мм |
| Вес | 26 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 800 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 8 час |
| Дистанция пробега | 55 км |
| Максимальная скорость | 55 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип батареи | Литиевая |
- Цена: 27 165 ₴







