влевовправо

Електросамокат KuKirin G2 Pro 600W 15Ah 48V з сидінням
- В наличии 2 ед.
- Код: G2 Pro
26 175 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електросамокат Kugoo Kirin G2 Pro – це потужний та комфортний електросамокат з мотором 600 Вт, батареєю 15 Ah та удосконаленою системою амортизації, який забезпечує максимальну зручність на дорогах.
- Тип двигуна: Безщітковий двигун постійного струму (привід на одне заднє колесо)
- Передній амортизатор: Пружинний амортизатор
- Задній амортизатор: Пружинний амортизатор
- Тип фари: Світлодіодна
- Потужність фари: 6 Вт
- Кут променя фари: 45°
- Площа освітлення фари: 5 м²
- Задні ліхтарі вмикаються, коли увімкнено фару, а задній ліхтар блимає під час гальмування.
- Вага : 26,7 кг
| Номінальна потужність: | 600 W (1200 W в піку) |
| Батарея: | 15,5 Аh |
| Максимальна швидкість : | до 45 км/год |
| Максимальний запас ходу: | 50 км |
| Вологостійкість: | IP54 |
| Діаметр коліс: | 9" пневматичні |
| Навантаження : | 120кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KuKirin |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Складная |
| Диаметр колеса | 9 мм |
| Вес | 26 кг |
| Цвет | Черный |
| Мощность электродвигателя | 600 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 6 час |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Вид шины | Пневматическая |
| Передний/Задний свет | Светодиодный фонарь |
- Цена: 26 175 ₴










