
Велошина 28x1.6 Schwalbe Hurricane Performance RaceGuard B/B-SK+RT HS499 ADDIX 67EPI 11159066 TIR-75-97
- Готово к отправке
- Код: 11159066
1 602 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe HURRICANE Performance RaceGuard B/B-SK+RT ідеальна для коротких позашляхових екскурсій.
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- RaceGuard® - шар подвійного волокна з нейлону. Відмінний захист для легких спортивних покришок
- Компаунд ADDIX забезпечує довший строк експлуатації
- Стандарт E-50 відповідає вимогам для електровелосипедів, котрі відзначаються вищою потужністю, за звичайні байки. Розраховано на швидкість 50 км/год
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х1.60" |
| ETRTO: | 42-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 50-85 PSI (3.5-6.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 105 кг |
| Протектор: | HS499 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 585 г |
- Заводський номер: 11159066 TIR-75-97

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 585 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.6 |
- Цена: 1 602 ₴

