
Велошина 26x2.25 (57-559) Schwalbe Rapid Rob K-Guard B/WS/B-SK HS425 SBC (TIR-89-55) 11101393
- Готово к отправке
- Код: 11101393
1 175 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Rapid Rob підійде для новачків, які хочуть спробувати крос-кантрі.
Антипрокольний шар K-Guard - захисний шар з кевлару. Мінімальний опір кочення і безпека від проколів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 26"x2.25" |
| ETRTO: | 57-559 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.80 - 3.70 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 110 кг |
| Протектор: | HS425 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний з білою смугою |
| Колір боковини: | Чорний |
| Вага: | 720 г |
- Заводський номер: 11101393 TIR-89-55

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 720 г |
| Материал | Резина |
| Назначение | Горные MTB |
| Посадочный диаметр шины | 26" |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
- Цена: 1 175 ₴

