влевовправо

Багажник OnRide Cargo 26-29" для дискових гальм чорний 5120021
- Готово к отправке
- Код: 5120021
1 728 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипедний бaгaжниĸ OnRide Cargo сумісний з дисковими гальмами.
Кpіплeння нa paми з pозміpoм ĸoлec від 26 дo 29 дюймів.
- Модель баганика: Cargo 5120021
| Сумісність з діаметром коліс: | 26"-29" |
| Матеріал: | Алюміній |
| Тип гальм: | Дискові |
| Максимальне навантаження: | До 25 кг |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 775 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OnRide |
| Страна производитель | Тайвань |
| Зажим на пружинах | Да |
| Крепление багажника | Заднее |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал багажника | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с тормозами | С дисковыми |
| Тип багажника | Багажник |
- Цена: 1 728 ₴




